Jak zdobyć akceptację w sieci CPA? Poradniki CPA Make cash. pl Zarabianie przez internet

Loading...

I am from the appealing city of in . I were . I have found out that my current job won’t let me achieve my dreams and I am operating on altering my career. I have decided to focus on Affiliate advertising and in keeping with my analysis, I have found that and fits my flair. I have set aside exclusively for trying out and I can budget in each month.

I will be sourcing my site visitors from and I hear that you’ve got offers that may match the site visitors source. Since I am new, I haven’t got any adventure to show. But if you recognize me individually, I am a go getter. I have spent the last few weeks learning the monitoring system Voluum and feature networked with other affiliates that I met on the AffiliateFix forum. I have already read many articles from the top online affiliate marketing blogs and I have a fairly good understanding of the fundamentals in theory. I remember that the reality might be different, and I am assured that I can adapt.

Every super affiliate started as a newbie like me, so if he can do it, I can do it too, if not better in due time. I do not expect any hand conserving. I should not wasting the time of my associate supervisor asking him basic questions. Once I am well-known with your system all I need from him could be access for your offers and I will take it from there. I have cleared up these hours from my day and I am ready to get started once feasible. I have connected a reference letter and a copy of my ID card here with.

See also  CPC Bids: A Guide for Advertisers PlugRush Advertising Network
Loading...

If you will need any further files to verify my identity, I could be very happy to provide them. Looking ahead to operating with you,Ponieważ należę do kilku sieci CPA, to dorzucę swoje 2 grosze. Polecam zdecydowanie podejście oparte na szczerości oraz poznanie odpowiedniego języka. Do niejednej sieci na początku aplikowałem mówiąc wprost, że doświadczenie mam niewielkie ale szybko się uczę, że zaczynam itp. Warto zacząć od mniejszych sieci, a nie od razu porywać się np.

na MaxBounty sieci zagranicznych jest aktualnie masa. Aktualnie nie ma sensu też ściemniać o tym do jakich innych sieci się należy. Zdarzyła mi się prośba o zrobienie screena konta na potwierdzenie nie miałem z tym problemu bo mówiłem jak jest. Jeśli was sieć odrzuci, to warto zapytać po prostu czemu. Zrobiłem tak raz i zaczęliśmy pisać więcej, potem rozmowa na skype i mnie zaakceptowali konkretnie w Matomy Media.

Jeśli o mnie chodzi, to aplikowałem zawsze bez posiadania własnej strony i nie miałem problemów z akceptacją.

Loading...